• E-COMMERCE

  Chcesz sprzedawać w internecie - zrób to z nami...!

 • HOSTING | DOMENY

  Super Hosting w promocji oraz 5 domen .pl za 0 zł !

 • SERWIS WWW

  Nie masz jeszcze strony lub chcesz zmodyfikować istniejącą?

 • POZYCJONOWANIE

  Rzetelna analiza i wysokie pozycje w Google to nasza specjalność.

HOSTING

Najwyższa jakość usług to jeden z fundamentów naszej działalności. Wierzymy, że wydajny, bezpieczny i niezawodny hosting jest podstawą każdego biznesu internetowego. Dlatego do zagadnienia wyboru serwerowni podeszliśmy z wyjątkową starannością…

SKLEPY I SERWISY WWW

Bez względu na to czy jesteś stylistką, kwiaciarką, doradcą biznesowym, prowadzisz restaurację
lub remontujesz mieszkania… Każdy z Twoich pomysłów na własną firmę potrzebuje profesjonalnej strony www, żebyś mógł pokazać światu jak jest ona wyjątkowa.

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie jest obecnie najbardziej rozwijającą się formą reklamy w Internecie.
Dzięki skutecznej optymalizacji zasobów witryny oraz nowoczesnym technologiom jesteśmy w stanie sprawić, aby Klienci docierali do Twojej witryny także poprzez wyszukiwarki internetowe, takie jak Google.pl.

HOSTING

Najwyższa jakość usług to jeden z fundamentów naszej działalności. Wierzymy, że wydajny, bezpieczny i niezawodny hosting jest podstawą każdego biznesu internetowego. Dlatego do zagadnienia wyboru serwerowni podeszliśmy z wyjątkową starannością. W proces wyboru zaangażowana była grupa ekspertów, legitymujących się doświadczeniem we współpracy z serwerowniami zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi. Data Center posiada rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo energetyczne na najwyższym poziomie. W skład systemu zasilania energetycznego wchodzą:

 • dwa przyłącza z dwóch elektrowni miejskich,
 • dwa niezależne tory zasilania o mocy do 800KVA,
 • dwa systemy zasilania awaryjnego UPS,
 • spalinowy agregat prądotwórczy firmy MTU (1,85 MVA),
 • zapas paliwa na 24 godziny pracy.

 

hosting_2

W trosce o bezpieczeństwo i komfort pracy zarówno klientów jak i pracowników Data Center zostało wyposażone w takie pomieszczenia jak wydzielone pomieszczenie operatorów, kablownia, pomieszczenie operatorów telekomunikacyjnych (meet-me-room), warsztat – pomieszczenie kwarantanny, show-room i pomieszczenia pomocnicze. Szeroko rozumiana polityka bezpieczeństwa w Beyond.pl nie ogranicza się tylko do bezpieczeństwa sprzętowego i ochrony zasobów czy najwyższej klasy sprzęcie sieciowym, ale również bezpieczeństwie fizycznym, na które składają się: systemy wczesnej detekcji pożaru Vesda, zaawansowany system śluz, systemy monitoringu, systemy biometrycznej kontroli dostępu.

Serwerownia jest obiektem posiadającym ekranowanie elektromagnetycznie, z całodobową obecnością operatora.

Głównym założeniem zawsze było dostarczanie Klientom pasma internetowego, umożliwiającego doskonałą widoczność serwisów na terenie całego kraju i świata.

Nasz hosting jest miejscem, gdzie spotykają się operatorzy zarówno ci o zasięgu krajowym, lokalnym czy międzynarodowym. Dla zapewnienia najwyższej gwarancji ciągłości świadczenia usług podejścia wszystkich operatorów do naszego Data Center są realizowane w technologii światłowodowej z czterech niezależnych stron obiektu.

KONTAKT

EUROCORP Dariusz Więcierz
40-750 Katowice; ul. Dziewanny 19

mobile: +48 501 087134
e-mail: biuro@eurocorp.pl
gg: 3696749; skype: wiedar;

NIP PL 9541620598; Regon 278070203